Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství ČR žactva Opava

 

TJ Sokol Jalůvčí na mistovství ČR v Opavě

 

Hráčky Beach clubu Děčín při TJ Sokol Jalůvčí Klára Petrovická a Anna Demuthová se jako vítězky krajské kvalifikace, která proběhla  dvoukolově v Děčíně a Ústí nad Labem, kvalifikovaly na prestižní závěrečný turnaj MR žactva v Opavě dne 27.-30.6.2013. Na tuto akcij je doprovodil trenér Josef Slížek a bratři Kubrichové z Ústí nad Labem s trenérem Přikrylem.

V pátek proběhly rozřazovací utkání ve 4 šestičlených skupinách obou kategorií. Jednalo se o celodenní maraton za ne zrovna příznivých podmínek. Oba páry se po solidních výkonech vešli do 4.místa, které zaručovaly účast v sobotním pavouku pro boje o mistrovský titul.

Již účast v šestnátce je úspěchem našeho dívčího páru. Ve skupině vyhrály 2 zápasy, jeden remizovaly a dva skončily těsnou prohrou.

Sobotní vyřazovák za slunečného počasí ale byl už o specializaci na beach a preciznost soupeřek na útoku i v poli brala postupně síly. Ve vypjatých koncovkách tak byla děvčata odsouzena ke dvěma porážkám a k boji pouze o 15 místo. Vítězstvím v posledním zápase ale naplnily představy trenéra Josefa Slížka o dobrém umístění týmu a velkou porcí těžkých zápasů získal tým zkušenosti, které by chtěl zúročit nejlépe ještě letos na juniorkých akcích, jak MR 20 v Chodově, tak i ČP v Praze.

Je škoda, že se z osobích důvodů na MR v Opavě nemohl prezentovat náš druhý pár z krajské kvalifikace K.Červinková, A.Jirchářová.

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky 2013 MR žactva Opava