Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zhodnocení sezony 2015

12. 9. 2015

Sezona 2015 - famozní

Díky mnoha okolnostem ( dotace, mezery v termínech a hlavně obětavosti hráček) proběhla poprvé v čtyřleté historii Beach clubu Děčín i účast hráček na halových MR ČR. Celkem 4 páry absolvovaly 3 halové turnaje a ani jednou nezklamaly. Velké zkušenosti nasbíraly i příležitostné hráčky jako Verča Zvěřinová, Karča Červinková a  Gábina Šmerdová , které poznaly , co je dřina na písku..

Naopak " staré harcovnice " Niki Bojčevová, Anička Demuthová s Terkou Novákovou a sestry Petrovické prokázaky letitou dřinu prodat a ve svém věku mají  karieru na písku ve svých rukou.

Výsledky jsou obdivuhodné a děkuji všem hráčkám, obětavým rodičům i sponzorům. V neposledním případě poděkování za cekou sezonu patří

Petře, Kubovi, Andree a Josému Sížkových za zabezpečení  sezony,

včetně materiálu, programu a celkovému servisu,

 

Výsledky 

HM ČR U18

 HM ČR U20

HM ČR U22

MR U16

Niki Medalová a Kiki Pešková následovaly své kolegyné a již potřetí máme tým na MR - v Chodově v červnu obsadily 12 - 15 místo. Děkujeme doprovodu Kubovi a Majdě.

ČP Juniory

Střešovice

Ládví

Pankráx

+

Mimo oficiální turnaje ČVS klub uspořádal přebor ZŠ  v Aquaparku Děčín, krajský přebor mládeže U16, turnaj žen, turnaj MIX , yyslal dva páry na volejbalový kemp do Luhačovic a proběhlo sustředění klubu v Krkonoších.